Пічні дверцята

Дверца для плиты, каменки SVT 470

Дверца для плиты, каменки SVT 470

Описание дверцы для печи SVT 470: SVT 470 - чугунное печное литье финской компании SVT. Дверца ..

2430 грн.

Дверца духовки SVT 450

Дверца духовки SVT 450

Описание дверцы духовки SVT 450: SVT 421- чугунное печное литье финской компании SVT. Дверца ..

2376 грн.

Дверца духовки SVT 451

Дверца духовки SVT 451

Дверца духовки SVT 451 (чугунное печное литье SVT) застекленная Размеры, (мм): 2..

2862 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Фінська компанія SVT безсумнівно є лідером виробництва чавунних дверцят для печей і люків для золи.
Якість функціонування печей оцінюється не тільки за технічними даними безпосередньо печі, але так само і за якісними характеристиками дверцята для печі. Чим якісніше виконана дверцята, тим довше буде служити піч. Не дивно, що замовники воліють дверцята для печей SVT, іншим виробникам. Адже при виготовленні люків для золи та пічних дверцят, компанія SVT використовує самий високоякісний і, що вкрай істотно - нешкідливий для здоров'я матеріал.
При купівлі дверцят для печей в Києві, пам'ятайте, що додатковою опцією є встановлення особливого термічного щита, який не дозволить зовнішньої поверхні дверцят загострюватися більш ніж до 40-45°С.
Чавунні пічні дверцята зі склом дають можливість користувачеві насолоджуватися захоплюючим видом палаючого полум'я. Примітно те, що наявність скла в конструкції дверки фірми SVT, ніяк не відбивається на тепловіддачі печі.
Наша компанія запропонує Вам всілякі типи люків для золи і дверцят для печей зі склом і без нього, по найпривабливішим цінам. Будемо раді вітати Вас в наших салонах в Києві.