Будматеріали

Клей SILCADUR-HFS 0,9 кг

Клей SILCADUR-HFS 0,9 кг

Опис клею SILCADUR-HFS 0,9 кг: Високотемпературний клей SILCADUR HFS застосовується для м..

240 грн.

Клей SILCADUR-HFS 6,5 кг

Клей SILCADUR-HFS 6,5 кг

Опис клею SILCADUR-HFS 6,5 кг: Високотемпературний клей SILCADUR HFS застосовується для монтаж..

1530 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Якісні будматеріали для лазні - це основа і фундамент Вашої сауни. Якщо Ви прийняли рішення будувати сауну або баню, прикинули бажаний розмір і дизайн - плавно підходить черга вибору будматеріалів для будівництва бані. Це відповідальний крок - адже від грамотного вибору залежить якість споруди, довговічність, а також зручність і безпеку експлуатації бані.
 
Наша фірма надає широкий вибір будматеріалів, а саме:
  • брус
  • Різноманітні види вагонки
  • Просочення для стін і стелі
  • Ізоляційні матеріали та проводка
  • вентиляційні решітки
  • Клеї і герметики
Для несучих частин, перегородок і несучих балок важливо вибрати якісний брус для бані, кожна деревина має свої експлуатаційними властивостями, довговічністю. На нашому сайті Ви можете вибрати різні варіанти бруса - від обрешеточних до каркасного, з липи, скандинавської ялини, кедра і абаша, вищого і першого сорту.
 
Для якісної обробки інтер'єру бані і самого приміщення парної потрібно визначитися з вибором вагонки, її виробником, деревиною з якої вона виготовлена. Тут є великий вибір варіантів - вільха, липа, канадський кедр, скандинавська сосна, а також абаш. Кожна деревина має свій не повторний аромат при нагріванні.
 
Вогнетривкі та ізоляційні матеріали дозволяють підвищити пожежну безпеку приміщення парної і елементів, які знаходяться в близькості від електрокаменок або дров'яних печей. Варто приділити увагу і тим елементам, який часто піддаються впливу вологи і перепадів температур, для цих цілей існує великий асортимент деревних просочень - вона захистить дерево від впливу зайвої вологи, зсихання і розтріскування, забезпечуючи довговічність вагонки, полиць і дощок на підлозі - вони найчастіше піддаються вплив води, особливо в російській бані.
 
У бані і в приміщенні парної дуже важлива хороша вентиляція - постійна циркуляція повітря не дає застоюватися вологи, а приплив кисню зберігає ясний розум під час прийому банних процедур. Варто звернути увагу на хороші вентиляційні решітки, і засувку, яка встановлюється в самій парній - при бажанні нею можна регулювати приток повітря.