Замовлення:
(044)461-78-98

Аксесуари для бані

Аксесуари для лазні - це ті самі речі, з яких формуються комфорт і затишок в парній. Виготовляються вони з якісного натурального дерева, яке випускає природні запахи, створюють той самий унікальний банний аромат.

Які аксесуари для лазні використовуються найчастіше

Без запарника не можна уявити жодну парну. Ці аксесуари для лазні допомагають запарювати віник, а основними параметрами їх, за якими варто вибирати виріб, служать обсяг ємності (на один віник або кілька), матеріал, наявність кришки і пластикової вставки. Останній елемент виключає протікання при пересиханні резервуара, а кришка робить запарювання більш ретельним, «глибоким».

Призначення інших ємностей в лазні різне:

  • кухлі і шайки малої місткості використовують для поливання водою каміння (для цього ж застосовується і черпак), в них наливають воду з розведеним у ній ароматизатором. У кухлях в лазні подають напої, дерево збереже їх прохолоду і додасть їм цілющий і тонкий аромат;
  • шайки і цебри середньої місткості використовуються для миття і для запарювання одного віника;
  • в посудинах великого обсягу запарюють кілька віників.

Всі подібні аксесуари для бань і саун виготовляються з натуральних матеріалів, вони не шкідливі для здоров'я і чудово вписуються в інтер'єр будь-якої парної.

Інші дерев'яні аксесуари для лазні

Представлені на ринку і інші дерев'яні аксесуари для сауни або лазні. Так, підголівник служить для укладання голови на полиці, причому його моделі з амортизацією доставляють власникові чимало приємних моментів в процесі прийняття оздоровчих процедур.

Практичним доповненням до інтер'єру кімнати відпочинку та роздягальні стануть вішалки і полиці. Сьогодні на ринку вони представлені в найрізноманітніших варіантах виконання, що дозволяє підібрати потрібну модель для будь-якої лазні, а найпопулярнішими матеріалами для них є липа, вільха і дуб.

Ще одні обов'язкові дерев'яні аксесуари для сауни або лазні - лежаки (полки), а також килимки, які також часто виготовляються з повсті.

Вимірювальні прилади

До вимірювальних приладів для лазні відносять годинник, термометр, гігрометр. Всі вони мають різне дизайнерське виконання і стануть не тільки корисним предметом, а й прикрасять будь-яке банне приміщення.

Аксесуари для лазень і саун пропонує наш інтернет-магазин. У нашому каталозі подібна продукція представлена ​​за приємними цінами. Ви можете купити аксесуари в Києві - товар за потрібною адресою доставить наш кур'єр. У будь-який інший населений пункт України покупка відправиться з компанією-перевізником.