Замовлення:
(067)464-79-66

Сервіс

Від акуратності використання, а так само від ретельності обслуговування і догляду, в основному залежить якість функціонування банних печей і каміна. Тим не менше, кожна піч для бані потребує ремонту.

Ремонт печей та камінів символічно поділяється на три підвиди: капітальний, середній, поточний.

Під визначенням «Поточний ремонт» слід розуміти: усунення ущелин, зміцнення кахлів, цегляної кладки, заміна колосникових решіток, дверей, засувок.

Під середнім ремонтом мається на увазі: усунення пошкоджень труби, видалення скупчень в дымооборотах, зміна стінок футировки, і всі види ремонту, пов'язані з неабиякими дефектами.

Капітальний ремонт - це вид робіт, який є більш тривалим, і включає в себе: заміну футировки топливника, а так само жарового каналу, реконструкцію дров'яного топливника під вугільний, та інші види сервісного обслуговування, що вимагають фрагментарного розбору печі або каміна.

Якщо Ви задумалася про покупку каміна або печі для сауни, то для Вас буде конструктивним той факт, що будь-підвид сервісного обслуговування повинен виконуватися виключно висококласними спеціалістами, які мають ліцензію на будівництво та сервісне обслуговування банних печей і камінів.

З питань сервісного обслуговування звертайтеся, будь ласка, за телефоном: (044) 292-80-59