Пічне лиття із чавуну

Чавунне пічне литво - це узагальнена назва безлічі виробів, в число яких входять дверцята для камінів і печей, духовки, варильні поверхні, зольники і багато іншого, що пов'язане з печами. Сьогодні пічне литво перестало виконувати виключно практичну функцію і часто є іміджевим елементом. Чим оригінальніше виглядає на печі або каміні литий елемент, тим більше уваги приділять обстановці гості власника приміщення.

Чавунне пічне литво SVT:

Основний матеріал для різноманітних пічних виробів чавун СЧ 15-20. Це так званий «сірий» чавунний сплав, що відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, в першу чергу - чудовою міцністю і значною вогнетривкістю. У складі сплаву присутні кремній, сірка, фосфор, марганець, ці добавки в значній мірі підвищують фізичні і хімічні якості готової пічної продукції, в першу чергу, її стійкість до температурних перепадів. Вироби з сірого чавуну не руйнуються і не деформуються навіть при тривалій експлуатації в високотемпературному режимі. Крім того, лиття для печей з чавуну абсолютно стійке до іржавіння, так як після виливки воно отримує особливе захисне покриття, що не дозволяє корозії проникати всередину структури металу.

Переваги чавунного лиття для печей:

  • Універсальність - вироби вбудовуються в найрізноманітніші димоходи, придатні для будь-яких видів печей і камінів, більшість з них можна встановлювати як під час кладки нагрівального приладу, так і після завершення будівельних робіт у вже готовий опалювальний пристрій.
  • Термостійкість - предмети забарвлюються спеціальною двокомпонентною жаровідпірною фарбою, що витримує температуру до 600-800 градусів за шкалою Цельсія, при наявності в конструкції скла воно також обов'язково буде термостійким (межа - 700 градусів). Керамічний чи інший використовуваний ущільнювач у вигляді шнура і листа стійкий до впливу температур до 1000 градусів, високо термостійкий і сам чавун.
  • Герметичність, якщо це необхідно (особливо актуально це для дверей топок) - навіть якщо димохід виявиться випадково закритим при незгорілому вугіллі, припливу повітря, необхідного для продовження горіння, не буде, і залишки палива згаснуть. Надходження з топки в кімнату чадного газу теж не спостерігатиметься.
  • Безпека для людини, домашніх тварин і навколишнього середовища - матеріали, що застосовуються при виготовленні продукції, не містять шкідливих речовин. Крім того, пічне литво максимально безпечно у використанні.
  • Декоративність - всі вироби мають вкрай привабливий вигляд, як декоровані візерунками, так і варіанти в стриманому стилістичному виконанні. Дверцята для печей і камінів зі склом, крім того, дарують своєму власникові приємну можливість спостерігати за грою живого полум'я.

Доступна ціна

Фінське пічне литво SVT з чавуну в широкому асортименті представлене в каталозі нашої компанії. Ми також пропонуємо таку продукцію вітчизняних і інших європейських виробників. Все наше чавунне пічне литво має бездоганну якість і при цьому - доступні ціни.