Умови використання сайту

1. Умови використання сайту

1.1. Дане угоду користувача (іменоване надалі Угода) являє собою оферту умов по користуванню веб-сайтом https://svitsaun.com.ua (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (іменованим надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.
1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.
1.3. Моментом укладення цього користувальницької угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача з сайтом. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту здійснення покупок на Сайті. Справжнім користувач підтверджує свою згоду з усіма умовами угоди користувача. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинене.
1.4. Ця Угода може бути змінено та / або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.
1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту за наступними пунктами:

     - Порядок використання Сайту,
     - Політика конфіденційності,
     - Обмеження відповідальності Адміністрації сайту,
     - Порядок дії Угоди.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт www.svitsaun.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактних даних. Інтернет магазин Svitsaun.com.ua залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на ваш e-mail, вказаний в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні смс по нашим акціям, просто подзвоніть в центр прийому дзвінків і відмовтеся або напишіть відмова від розсилки на пошту svitsaun-kiev@ukr.net. При відмові ми зобов'язуємося виключити вашу адресу з розсилки. Дана розсилка може здійснюватися в разі прийняття рішення Адміністрацією про таку розсилці.
2.3. В процесі реєстрації на сайті, ви отримуєте логін і пароль за безпеку яких, ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це Адміністрації сайту.
2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з якоїсь іншої інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей по якомусь ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.


3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Приймаючи це Угоду Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.
3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Споживачу.
3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднаннях і системна інформація.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отриманий третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, нанесений таким доступом.
3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт www.svitsaun.com.ua інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, не суперечить положенням чинного законодавства України.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту не дає гарантії точності, вірності і повноти матеріалів, які представлені на Сайті. Адміністрація відмовляється від усіх гарантій, неявних або інших, включаючи будь-які гарантії точності, дотримання прав та придатності для конкретних цілей. У разі застарівання матеріалів на сайті не зобов'язується оновлювати їх. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-який збиток, що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання матеріалів Сайту. Опис до товарів вноситься відповідно до даних наданими постачальниками товарів, Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність інформації, яка надана на сайті. Адміністрація сайту прикладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є" і "як доступно", без будь яких гарантій, як явних, так і неявних.
4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення що зберігається на Сайті інформації.
4.3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів (якщо така можливість залишення коментарів надана Адміністрацією). Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.
4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб, яких третіх осіб щодо Користувача.
4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, втрати або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з інформацією на Сайті або цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого аккаунту - облікового запису на сайті www.svitsaun.com.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).
4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівка ​​Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.
4.8. При виникненні проблем у використанні сайту www.svitsaun.com.ua, отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, якої інформації образливого характеру, будь-якій іншій неприйнятною інформації, в тому числі при виявленні на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність (фото, текст, і ін.), будь ласка, зверніться до Адміністрації сайту www.svitsaun.com.ua для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання по наданню своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнтові, умисно що порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.
4.9. В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і вживати технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють згідно висновку Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, що порушують вимоги Угоди.

5. Порядок дії Угоди

5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни набирають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
5.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.
5.4. Всі торговельні марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього cайту, є власністю їх відповідних власників.
5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, які-небудь частини Сайту, окрім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією сайту.
5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.