Замовлення:
(044)461-78-98

Димоходи

 Окапник оцинкований 0,5 мм

Окапник оцинкований 0,5 мм

Опис окапника оцинкованого: Окапник - це деталь, що має округлу форму, що виготовляється з о..

46 грн.

 Лійка нержавіюча
Розетта Kominus

Розетта Kominus

Опис розети Kominus Декоративний елемент, використовується в місцях проходу труби через стін..

102 грн.

 Окапник нержавіючий 0,5 мм

Окапник нержавіючий 0,5 мм

Опис окапника нержавіючого: Окапник - це деталь, що має округлу форму, що виготовляється з н..

117 грн.

 Розетта нержавіюча

Розетта нержавіюча

Опис розети: Декоративний елемент, використовується в місцях проходу труби через стіну (або ..

167 грн.

 Труба 0.3 м нержавіюча

Труба 0.3 м нержавіюча

Опис: Труба димоходу одностінна. Базовий елемент для комплектації і монтажу димоходу і його гор..

224 грн.

Перехідник на трубу

Перехідник на трубу

Опис: Перехідник на трубу призначений для з'єднання між собою труб, будь-яких діаметрів. Вигото..

261 грн.

Коліно 45° нержавіюче

Коліно 45° нержавіюче

Опис : Коліно нержавіюче призначене для зміни кута напрямки димоходу на кут, Коліно термо признач..

268 грн.

Акція
CMA-M дистанційний модуль

CMA-M дистанційний модуль

CMA-M дистанційний модуль 3.5 см Вага: 3,5 кг ..

299 грн.
374 грн.

Труба 0.25 м Kominus

Труба 0.25 м Kominus

Опис труби для димаря Kominus KB: Труби для димаря Kominus KB виконані з низьколегованої ста..

340 грн.

 Труба 0.5 м нержавіюча

Труба 0.5 м нержавіюча

Опис: Труба димоходу одностінна. Базовий елемент для комплектації і монтажу димоходу і його гор..

342 грн.

Грибок нержавіючий

Грибок нержавіючий

Опис : Грибок на димохід призначений для установки в верхній точці димоходу. Матеріал : ..

352 грн.

 Коліно Termo 45 ° нерж./оцинк.

Коліно Termo 45 ° нерж./оцинк.

Опис : Коліно Termo 45 ° нерж/оцинк призначений для зміни кута напрямки димоходу на кут, має терм..

433 грн.

Показано з 1 по 15 із 70 (5 сторінок)
Димоходи
Димарі безумовно є важливим аспектом при будівництві приватного будинку або лазні, так як будь-який опалювальний пристрій, чи то камін, піч або твердопаливний котел, вимагають своєчасного відведення диму, продуктів горіння і чадного газу. На ринку представлено безліч варіантів димоходів, але частіше за все вибір покупців зупиняється на димоходах з нержавіючої сталі - даний матеріал найбільш невибагливий, менш схильний до корозії і володіє хорошими експлуатаційними характеристиками.
Димарі з нержавіючої сталі діляться на два види:
  • Одностінні
  • Двостінні повністю з нержавіючої сталі
  • Двостінні, внутрішня стінка з нержавіючої сталі, а зовнішня з оцинкованої сталі.
Давайте розберемо відмінності цих димоходів.

Одностінні димоходи

Основним їх перевагою є вартість і корозійна стійкість. Їх монтаж простіше, ніж у двох стінних, проте все одно вимагає знань в області установки та монтажу димохідних систем. З недоліків можна відзначити відсутність теплоізоляції, тому розташовувати такі димоходи потрібно значно далі від можливих вогнищ загоряння, або ж ізолювати його ізоляційними плитами. Також одностінні димоходи частіше схильні до надмірного утворення конденсату - з огляду на погану термоізоляцію, це, відповідно, веде до зменшення терміну експлуатації.
 
Двостінні димарі (сендвіч-димоходи)

Утеплені димарі з нержавіючої сталі часто використовуються там, де немає можливості обнести трубу димоходу додаткової цегляною кладкою або термоізоляційними плитами. Простір між двома стінками труби і елементів заповнюється спеціальним жаростійким утеплювачем. Високі показники теплоізоляції таких димоходів істотно зменшують скупчення конденсату в елементах і трубі димоходу, а також поява сажі і смоли на стінках труби. Це обумовлено тим, що дим не остигає, проходячи по утепленій трубі.
 
Двостінні димарі виготовляються повністю з нержавіючої сталі, або ж внутрішня стінка з нержавіючої сталі, а зовнішня з оцинкованої сталі.
 
Використання якісних димоходів, їх правильний монтаж і дотримання правил експлуатації є запорукою нормального функціонування димоходного каналу. При покупці елементів і труб для димоходу варто звернути увагу на виробника, марку сталі, з якої виготовлені елементи. Для димоходів підходить тільки нержавіюча сталь марки AISI 304 і AISI 321. Остання марка дорожче, зважаючи на використання в складі цієї сталі хрому і нікелю, а також титану, який дозволяє зручно зварювати деталі і труби димоходу, зварні шви з такої сталі несприйнятливі до атмосферних факторів і корозійностійкі. AISI 321 жаростійка сталь, робоча температура якої 600-800 ° С.
 
Варто звернути увагу на те, що багато недобросовісних виробників часто під виглядом димоходів і труб з нержавіючої сталі марки AISI 304 і AISI 321, продають димоходи, виготовлені з AISI 201. Даний вид сталі істотно дешевше, але її експлуатаційні характеристики залишають бажати кращого і не підходять для використання в трубах димоходу, зважаючи на агресивне середовище, особливо у випадку з одностінними димоходами - де, через відсутність термоізоляції, часто виникає конденсат і нашарування сажі і смол в трубі. Сажа, що осіла всередині димоходу, особливо в разі пошкодження його герметичності, має високу пожежонебезпечність. Так як температура горіння сажі становить близько 1100 градусів Цельсія - вона може зруйнувати практичні будь-які елементи димоходу, тому під час експлуатації димаря потрібно стежити за його станом і проводити періодичну очистку.
 
Українська компанія PAL виробляє якісні димоходи з нержавіючої сталі марки AISI 321, товщиною 1 мм. Купити димоходи в Києві Ви можете на нашому сайті або в магазинах. У прайсі є як одностінні, так і двостінні «сендвіч» димоходи повністю з нержавіючої сталі, або ж з зовнішньою стінкою з оцинкованої сталі. Ми здійснюємо доставку димоходів по Києву і території України.