Замовлення:
(067)464-79-66

Дров'яні печі Helo

Піч дров'яна Helo 20 SIL

Піч дров'яна Helo 20 SIL

Опис печі для лазні Helo 20 SIL: Дров'яні печі для лазні та сауни HELO 20 SIL дають особливу..

19800 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Дров'яні печі Helo

Фірма Helo Ltd - світовий лідер в галузі виробництва печей з Фінляндії. Ця компанія була створена ще в 1919-му році. Завдяки високій продуктивності, економічності, компактному дизайну, довговічності, безпеки при експлуатації і демократичними цінами дров'яні печі Helo стали популярними у всіх країнах світу. Піч дров'яна для лазні Київ цього виробника здатна задовольнити запитам кожного любителя лазні завдяки неповторному дизайну і найефективнішим технічним рішенням. Розробники печей Helo максимально відтворюють атмосферу парних, якими користувалися наші предки.

Асортимент печей Helo, представлених в онлайн-магазині svitsaun.com.ua, включає:

  • печі для саун і лазень;
  • електричні кам'янки;
  • парогенератори.

Важлива перевага даного обладнання полягає в тому, що для його виготовлення використовуються тільки високоякісні надійні матеріали. Також співробітники компанії Helo безперервно відстежують всі новітні розробки і впроваджують їх у продукцію, отримуючи унікальне оснащення.

Для виробництва будь-якої печі використовується міцна, стійка до кислот і лугів сталь. Ці печі можуть встановлюватися в приватних лазнях і в саунах, призначених для загального відвідування. Також всі печі відрізняються дуже зручними системами управління.

Helo - найбільший постачальник печей для обладнання лазень. Кожна піч-кам'янка для лазні цього виробника відповідає всім чинним в даній галузі нормам і стандартам. Вона дозволяє оптимізувати витрати електроенергії і створити неповторну атмосферу для банних процедур.