Новинка від Термофор - Цеппелін

Компанія «Термофор» оголошує про запуск в серійне виробництво і початку продажів новинки - виносного бака для нагріву гарячої води «Цепелін».

1. Найменування моделі: Цеппелін

2. Тип: Бак виносної горизонтального типу

3. Короткий опис:

Бак виносної горизонтального типу «Цеппелін» призначений для нагріву гарячої води в індивідуальних банних приміщеннях. Застосовується з печами з вбудованим теплообмінником, або з теплообмінником самоварного типу.

Бак горизонтального типу має оригінальний фірмовий дизайн, створений на основі геометричної форми дирижаблів жорсткої форми, будувалися графом Цепеліном та німецькою фірмою Luftschiffbau Zeppelin GmbH.

Горизонтальне розташування бака суттєво економить простір у парній. Особливо актуальне для лазень з низькими стелями, де горизонтальна орієнтація і компактні розміри бака забезпечують зручний затоку води.

Наявність чотирьох зливних отворів G 3/4" забезпечують зручність підключення бака і можливість розбору води як справа, так і зліва. Один з отворів можна закрити заглушкою або використовувати для наповнення бака з зовнішньої системи водопроводу.

Безпека бака «Цеппелін» забезпечують надійні зварні шви, які робляться на сучасному автоматичному спеціалізованому обладнанні. Довговічність бака досягається завдяки використанню у виробництві високолегованих коррозионостойких жаростійких сталей з вмістом хрому не менш 13% (AISI 409, 430). Місця кріплення кронштейна бака, по мимо зварного з'єднання, посилені гвинтовим з'єднанням. Зверніть увагу, що стіна, на яку передбачається кріплення бака, повинна мати достатню міцність, щоб витримати вагу бака повністю заповненого водою.

У серійному виробництві випускається бак «Цеппелін» об'ємом 70 літрів, що дозволить задовольнити потреби у гарячій воді компанію з 3-7 чоловік.

«Цепелін» спеціально створений для банних печей «Термофор» і ідеально поєднується з фірмовою дод. продукцією, але також може використовуватися з будь-якими іншими подібними виробами.

4. Особливості та переваги:

• Горизонтальне розташування бака суттєво економить простір у парній

• Довговічний і безпечний за рахунок наднадійних зварних швів, які робляться на сучасному автоматичному спеціалізованому обладнанні

• Місця кріплення кронштейна бака додатково посилені гвинтовими з'єднаннями

• Простий в експлуатації, оскільки оснащений зручними отворами для затоки і зливу води

• Використовуються стандартні приєднувальні розміри

• Дозволить задовольнити потреби у гарячій воді 3-7 чоловік.

• Ідеально підходить для банних печей «Термофор», але також може використовуватися з будь-якими іншими подібними виробами

5. Технічні дані:

Об'єм, л 70

Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 412х413х1000

Маса, кг 6,9

Водопровідна арматура, G 3/4