Замовлення:
(067)464-79-66

Топка для сауни на дровах: стандартні критерії підбору

При виборі кам'янки слід покладатися не так на емоційну складову процесу, а на знання. Адже топка для сауни на дровах повинна бути не тільки стильним, але і практичною, надійною, довговічною. Тому ми склали список критеріїв, на які слід звертати особливу увагу.

 


7 важливих аспектів при виборі топки для сауни на дровах

Придбання обладнання — трепетний момент. Але щоб лазня дарувала максимум задоволення і не приводила до позапланових витрат, слід коректно підібрати пічку. Для цього варто звертати увагу на такі критерії підбору топки для сауни на дровах:

1. Матеріал печі. Сучасні виробники воліють довговічні та прості у використанні вироби. Тому кам'янки виготовляють переважно зі сталі та чавуну.

2. Потужність. Кількість кВт повинно відповідати квадратуру парильні. При цьому показники можуть бути вище, але не нижче.

3. Розташування топки. Вона може бути традиційною і подовженою. Остання призначена для наскрізного монтажу в стіні між передбанником і жаром.

4. Наявність парогенератора. Сучасна топка для сауни на дровах дозволяє генерувати пар. Таке обладнання корисніше класичних аналогів, в яких випаровування вологи відбувається від каменів. Парогенератор більш прийнятний, тому, що цей пристрій дозволяє досить зволожувати повітря без надмірного підвищення температури.

5. Інтенсивність нагріву зовнішньої стінки. Гаряча топка для сауни на дровах передбачає підвищення температури металу до 100 ℃. Це досить небезпечні показники. Холодні печі характеризуються порівняно легким нагріванням стінок до 40-50 ℃. Такі поверхні безпечні.

6. Тип кам'янки. Вона може бути відкритою і закритою. У першому випадку нагрівання повітря в парній відбувається швидко, але й охолодження прискорено. Печі із закритою кам'янкою вимагають тривалого розпалювання, і відрізняються тривалою тепловіддачею.

7. Форма топки для сауни на дровах. Сучасні виробники частіше пропонують вироби прямокутного типу. Такі печі відрізняються рівномірним прогріванням. Також доступні циліндричні моделі і обладнання з нестандартною формою.
 

Важливо: також топка для сауни на дровах може комплектуватися додатковими опціями. В тренді прилади з конвекцією, водяним контуром і іншими можливостями.


Тепер ви знаєте основні критерії вибору печі в лазню на дровах. Звертайте увагу на деталі, і ви з легкістю купите обладнання, яке буде відповідати всім побажанням.