Кам'янка для сауни на дровах в інтер'єрі

Кам'янка для сауни на дровах в інтер'єрі

Купівля печі для лазні вимагає уваги до деталей. Адже кам'янка для сауни на дровах займає певну кількість місця. При цьому обладнання повинно органічно доповнювати вже існуючий інтер'єр, ставши невід'ємною частиною приміщення. Як зробити правильний вибір? Про це поговоримо більш детально.

 

 

Розраховуємо оптимальні габарити кам'янки для сауни на дровах

Параметри обладнання залежать від кількості вільного місця в парильні. Тому перш за все слід вибрати точку установки. Зазвичай, це ділянка біля стіни, в якому стеля найбільш низький. Адже максимальна довжина труби в приміщенні повинна бути не більше 1 м.

 

Вибираючи кам'янку для сауни на дровах, варто пам'ятати про такі параметри:

• дистанція від печі до прилеглої до неї стіни повинна бути не менше 80 см;

• фундамент завжди виходить за периметр обладнання на 10-15 см з кожного боку, що слід враховувати при виборі габаритів топки;

• відстань між кам'янкою і стінкою навпроти становить від 125 см;

• від верху печі до стелі слід залишати дистанцію мінімум в 80-120 см.

 

Визначивши точку установки, виміряйте вільне місце. Відступите від прилеглих стін по 80 см і позначте отримані точки пластиром або ізоляційною стрічкою. При цьому від стінки навпроти до топки повинно бути не менше 125 см - цей кордон теж відзначте. Тепер відніміть від отриманого периметра по 10 см з кожної зі сторін. Це і будуть максимальні габарити кам'янки. Важливо: якщо місця катастрофічно не вистачає, можна вбудувати топку в стіну між парною і кімнатою відпочинку. При цьому слід подбати про належну теплоізоляції, товщиною від 12 см.

 

Дизайн кам'янки для сауни на дровах

Сучасне обладнання вражає різноманітністю дизайнерських рішень і матеріалів. Оптимально, вибирати техніку зі сталі, так як вона відрізняється довговічністю і практичністю. Додатковим перевагою стане універсальний дизайн. Адже сталева кам'янка для сауни на дровах може комплектуватися такими деталями:

 

1. Сітка для каменів. Розпечені валуни виглядають ефектно, дозволяють генерувати пар, запарювати віник і т. Д. Зазвичай сіткою комплектуються печі з можливістю завантаження від 100 кг каменів.

2. Скляні дверцята топки. Це дозволяє спостерігати за грою язиків полум'я. Такі рішення доречні в лазнях з традиційним дизайном, а також в кімнатах в стилі кантрі або лофт.

3. Дизайн під старовину. Циліндричні форми немов занурюють у вікторіанську епоху, нагадуючи про багатовікові традиції. Такий стиль оцінять справжні любителі парних процедур.

Оригінальна кам'янка для сауни на дровах частіше проводиться в стилі лаконічного мінімалізму. Відсутність надмірностей робить обладнання універсальним. Тому такі рішення стануть органічним доповненням як класичного, так і сучасного інтер'єру лазні.