Замовлення:
(067)464-79-66

Керамічні димарі

Акція
 Димохідна система Jawar Uniwersal Plus без вентиляції 6м

Димохідна система Jawar Uniwersal Plus без вентиляції 6м

Опис димоходу Jawar без вентиляції Система Jawar Uniwersal Plus являє собою тришарову димохідну..

19589 грн.
24486 грн.

Акція
 Димохідна система Jawar Uniwersal Plus з вентиляцією 6м

Димохідна система Jawar Uniwersal Plus з вентиляцією 6м

Опис димоходу Jawar з вентиляцією Система Jawar Uniwersal Plus являє собою тришарову димохідну ..

21226 грн.
26532 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Керамічні димарі

Незалежно від того, купили ви камін, плануєте купити піч або просто хочете замінити трубу старого агрегату в вашому домі, вибір правильних компонентів вентиляції має вирішальне значення як для належної роботи, так і для безпеки. У цій статті ми обговоримо основи різних типів витяжних і димохідних труб, які використовуються в цих вогнищевих приладах.

Особливості, якими володіє керамічний димар

Підбираючи димар для каміна, необхідно враховувати особливості доступних варіантів. Що стосується інтернет-магазину в Києві, то в ньому представлений широкий вибір продукції, серед якої кожен зможете підібрати для себе оптимальне рішення. Перевагами, якими володіє труба керамічна для димоходу, є:

  • Безпека. Труба цього типу має прекрасні експлуатаційні властивості, тому у неї по суті немає конкурентів серед виробів, виготовлених їх стали або цегли;
  • Водонепроникність. Термін служби даного виробу буде гарантовано довгим;
  • Простота монтажу. Всі ті, хто вирішив зупинити свій вибір саме на цьому рішенні, можуть бути впевнені в тому, що користуватися димарем можна буде відразу.
  • Як зовнішня, так і внутрішня структура вироби спроектована таким чином, щоб воно мало максимально високий рівень стійкості до хімічних і механічних впливів.

    Дана система є тришаровою. При цьому її внутрішня частина зроблена з кераміки, а зовнішня частина є блоком з каменю. Середня частина є ізолятором. Готовий виріб виглядає стильно і сучасно, при цьому має довгий термін служби.

    Крім цього, варіанти в каталозі також представлений димар для каміна з нержавійки купити Київ. У кожного з видів продукції є свої особливості, які необхідно враховувати перед покупкою. Консультанти інтернет-магазину розкажуть про кожного з них.