Замовлення:
(067)464-79-66

Колосникові решітки

Колосник SVT 112

Колосник SVT 112

Опис колосника SVT 112: Колосник SVT 112 є класичним представником чавунної пічної фурнітури..

660 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Колосникові решітки
Колосникова решітка, або колосник - це важлива деталь будь-печі або каміна працюють по колосниковим типу горіння, необхідна для повноцінного і нормального їх функціонування. У печах з подовим типом згоряння палива решітка не передбачена. Основне завдання колосникових грат - це підтримка твердого палива в топці, а також утилізація золи в зольник і подача додаткового повітря - тобто функція піддувала. У звичайних топках ставиться одна решітка, якщо ж топка має великі розміри - то колосник складається з декількох колосникових решіток. При монтажі колосникових решіток їх розміщують так, щоб отвори колосника були спрямовані від дверцят до задньої стінки - це забезпечує оптимальний приплив повітря і утилізацію золи в зольник.
 
Для виготовлення колосників основними є два матеріали:
  • сталь
  • чавун
Другий варіант більш довговічний, менше схильний до деформації через довгих термічних навантажень і має більшу жаростойкостью. Сталь же в свою чергу менше схильна до тепловому розширенню, але менш довговічна, ніж чавун.
 
Одним з лідерів на ринку чавунного пічного литва і, зокрема, колосникових решіток є фінська компанія SVT. Даний виробник давно зарекомендував себе з хорошого боку, завдяки незмінною надійності і довговічності продукції, що виробляється, а також якості використовуваних матеріалів. Вся продукція з чавуну обробляється спеціальними речовинами, які істотно підвищують жаростійкість і перешкоджають передчасної корозії металу. У лінійці колосникових решіток компанії SVT є моделі всіх розмірів, форм-факторів і дизайнів.
 
На нашому сайті Ви можете подивитися і придбати колосникові решітки як українського виробництва, так чавунне пічне литво від компанії SVT. Ми здійснюємо доставку продукції по Києву та містам України.