Новинка від Термофор - Гейзер 2014

Компанія «Термофор» оголошує про початок серійного виробництва і продажів нової банної печі «Гейзер 2014».

1. Найменування моделі: «Гейзер 2014»

2. Тип: дров'яна банна піч з двоступеневою системою пароутворення

3. Короткий опис: Дров'яна банна піч «Гейзер 2014» є синергетичним розвитком і симбіозом двох успішних термофоровских печей - «Гейзер» і «Ангара 2012». При цьому вона поєднує в собі всі достоїнства базових проектів і виключає недоліки, виявлені в процесі їх багаторічної ринкової експлуатації.

Оптимізація площі поверхонь нагріву дозволила виключити значний перегрів повітря в парній, мінімізувати швидкість повітряних конвекційних потоків і жорстке інфрачервоне випромінювання.

Двоступенева система пароутворення дозволяє отримувати легкий перегрітий пар недосяжного для традиційних металевих печей якості. Освіта пара зазвичай супроводжується звуком, що нагадує шум камчатських гейзерів.

Закрита первинна кам'янка великої ємності володіє достатньою теплоємністю для частих інтенсивних подач води.

Заливна воронка з вбудованим клапаном-дозатором стала не тільки зручною, але і більш ефективною. У конструкції використаний добре зарекомендував себе в попередній версії печі клапан метеликового типу, який максимально швидко пропускає порцію води в обсяг первинної кам'янки, та ще швидше закривається після цього. Завдяки цьому практично виключений викид пари в зоні клапана, а вся подана вода гарантовано перетворюється в мелкодисперсионный легкий пар.

Оптимальне розміщення паропроводів між первинної і вторинної кам'янками виключає можливість їх засмічення крихтами руйнуються з часом каменів.

Відсутність в конструкції печі схильних засаджування порожнин спрощує її експлуатацію.

Центральне розміщення димоходу полегшує і спрощує монтаж димаря.

Підвищена надійність печі досягається за рахунок дотримання концепції термічної равнопрочности, відповідно до якої теплонагруженные елементи виконані з жаростійкої сталі товщиною 3 мм

Банна піч «Гейзер 2014» випускається в трьох кольорах зовнішнього дизайну - антрацит, теракота і шоколад. Є модифікації «Вітра» - з великим світлопрозорим екраном, а також моделі з теплообмінником. Нагадаємо, що теплообмінник тепер розміщується в топці печі і нагрівається безпосередньо випромінюванням від полум'я.

На всі модифікації печі «Гейзер 2014», так само як і на всі печі «Термофор», виготовлені з жароміцної високолегованої сталі, діє «Залізна гарантія» 3 роки на цілісність металу і зварних швів топки.

«Гейзер 2014» призначений для збільшення ринкової частки продукції «Термофор» в сегменті «просунутих» споживачів, що цінують не тільки зовнішній вигляд і швидкість нагріву парилки, але і режими польоту, який здатна видавати піч.

За рахунок подачі води у відкриту або закриту кам'янку ви можете створювати режим польоту від «російської лазні» - з помірною температурою при підвищеній вологості, до «фінської сауни» - з підвищеною і зниженою вологістю.

Зверніть увагу, що ціни на «Гейзер 2014» дорівнюють цінам на аналогічні моделі попередньої версії - «Гейзер». Планується заміна попередньої версії на нову.

Враховуючи розкручене назва, значні технічні доробки, доступну ціну, і оновлений дизайн банна піч «Гейзер 2014» повинна зміцнити позиції марки «Термофор» в сегменті печей середнього класу.


4. Особливості та переваги:

• Двоступенева система пароутворення дозволяє отримувати легкий перегрітий пар

• Компактна воронка з клапаном - дозатором дозволяє подавати воду в саму гарячу центральну частину закритою кам'янки

• На традиційній відкритій кам'янці зручно запарювати віник

• Відсутність в конструкції печі схильних засаджування порожнин спрощує її експлуатацію

• Оптимальне розміщення паропроводів між первинної і вторинної кам'янками виключає можливість їх засмічення крихтами руйнуються з часом каменів

• Центральне розміщення димоходу полегшує і спрощує монтаж димоходу

• Підвищена надійність печі забезпечуємося термічної равнопрочностью - теплонагруженные елементи виконані з жаростійкої сталі товщиною 3 мм

• Ефективність роботи теплообмінника (в модифікаціях з вбудованим теплообмінником) значно збільшена за рахунок того, що він розміщений у топці печі і нагрівається безпосередньо випромінюванням від полум'я


1 - Вихідний патрубок

2 - Зовнішня кам'янка

3 - Зовнішній кожух-конвектор

4 - Труба для виходу пари з внутрішньої кам'янки

5 - Заглушка

6 - Виносний паливний канал

7 - Дверцята зі світлопрозорим екраном моделі «Вітра»

8 - Висувний зольний ящик

9 - Заливна воронка з клапаном-дозатором

10 - Внутрішня кам'янка

11 - Топливник

12 - Теплообмінник

13 - чавунний Колосник

14 - Зольник

15 - Сталева дверка

16 - Дверцята зі світлопрозорим екраном