Новинка від Термофор - Рембо

Компанія «Термофор» оголошує про запуск в серійне виробництво і початку продажів новинки - димоходу-конвектора «Рембо».

1. Найменування моделі: Рембо

2. Тип: Димар-конвектор

3. Короткий опис:

Димар-конвектор «Рембо» призначений для прискореного нагрівання приміщень за рахунок відбору тепла від димових газів, а також для захисту від жорсткого інфрачервоного випромінювання, вихідного від димової труби. Застосовується частіше з банними, але також може використовуватися і з опалювальними печами.

Дизайн та конструктив димоходу-конвектора «Рембо» навіяні однойменною культовим фільмом за участю легендарного Сильвестра Сталлоне і не менш легендарної «вертушки», оснащеної добре впізнаваною, грізною пусковою установкою.

Оригінальний дизайн вигідно відрізняє цей конвектор від аналогічної продукції інших виробників. Наявність конвективних отворів сприяє покращеному проходження повітряних потоків.

Довговічність димоходу досягається завдяки використанню у виробництві високолегованих коррозионостойких жаростійких сталей з вмістом хрому не менш 13% (AISI 409, 430). Товщина внутрішньої труби 1 мм, зовнішнього конвектора - 0,5 мм.

У серійному виробництві димар-конвектор «Рембо» випускається діаметром 115 і 120 міліметрів, що використовується в більшості банних та опалювальних печей.

«Рембо» спеціально створений і ідеально підходить для банних печей «Термофор», але також може використовуватися з будь-якими іншими подібними виробами.

4. Особливості та переваги:

• Різко прискорює нагрівання опалювального приміщення за рахунок оригінальної конструкції з конвективними отворами

• Захищає від жорсткого інфрачервоного випромінювання, вихідного від димової труби

• Оригінальний фірмовий дизайн

• Ідеально підходить для банних та опалювальних печей «Термофор», але також може використовуватися з будь-якими іншими подібними виробами

5. Технічні дані:

Найменування Димар-конвектор «Рембо», Ø115

Димар-конвектор«Рембо», Ø120

Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 200х200х1000

Маса, кг 4,6 4,8