Замовлення:
(044)461-78-98

Новинка від Термофор - Попелюшка Лайт

Компанія «Термофор» оголошує про початок серійного виробництва і продажів нової дров'яної опалювальної печі «Попелюшка Лайт».

1. Назва: Попелюшка Лайт

2. Тип: Економ-версія маленької опалювальної печі

3. Короткий опис виробу: «Попелюшка Лайт» - це спрощена версія опалювально-варильної печі «Попелюшка».

Вона призначена для економічного повітряного опалення житлових і нежитлових приміщень.

При максимальному скороченні кількості декоративних елементів, піч буде добре впізнаваною і зберігає всі теплотехнічні характеристики популярної печі «Попелюшка».

Від повнофункціональної версії «Попелюшки» її спрощена модифікація відрізняється відсутністю варильної поверхні з чавунними кільцями і світлопрозорого віконця на дверцятах. Колосникова решітка виконана не з ливарного чавуну, а з конструкційної сталі товщиною 3 мм

Так само як і в основній версії бічні поверхні «Попелюшки Лайт» закриті панелями конвектора, топка виконана з конструкційної сталі.

«Попелюшка Лайт» буде цікава власникам невеликих дач з рівнем доходу нижче середнього, але при цьому цінують якість і високу функціональність.

Опалювальна піч «Попелюшка Лайт» підходить для повітряного опалення невеликих житлових приміщень, гаражів, підвалів і КУНГов, а також для розігріву їжі.

Особливо слід відзначити, що рекомендована роздрібна ціна «Попелюшки Лайт» на 2000 рублів менше, ніж ціна стандартної «Попелюшки».

В цілому ж основна перевага печі «Попелюшка Лайт» в тому, що вона дозволяє отримати сучасний високоефективний опалювальний прилад при мінімальних витратах.

4. Особливості та переваги:

• Економія по відношенню до рекомендованою роздрібною ціною на модель стандартної комплектації «Попелюшка» становить 2 000 рублів

• При максимальному скороченні кількості декоративних елементів піч зберігає всі теплотехнічні характеристики

• Компактні розміри цієї печі дозволяють розміщувати її в самих невеликих приміщеннях

• Геометрія топки і бічні конвектори забезпечують економічне опалення приміщення

• Зольний ящик дає можливість акуратно видаляти золу, не перериваючи процесу горіння

• Підходить для повітряного опалення невеликих житлових приміщень, гаражів, підвалів і КУНГов, а також для розігріву їжі

5. Технічні дані:

Макс. об'єм опалювального приміщення, 50 м куб.

Макс. потужність, кВт 4

Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 465×300×460

Діаметр отвору топкових дверцят (ШхВ), мм 180

Маса, кг 27

Обсяг топки, л 41

Макс. довжина дров, мм 395

Діаметр димоходу, мм 80

Хв. висота димоходу, м 5

6. Рекомендоване паливо:

В якості палива можуть використовуватися: дрова, торфобрикети, брикети для обігрівачів закритого типу, пелети. Вугіллям палити заборонено.