Замовлення:
(044)461-78-98

Освітлення сауни

Ми не тільки бачимо завдяки світлу, але і сприймаємо світ. За допомогою очі світло по-різному впливає на людину.

Будучи не тільки джерелом сприйняття предметів, світло завжди мав велике значення для людини.
В якості освітлювального обладнання в приміщеннях Сауна & СПА можуть служити гачки для рушників, дзеркала і гідромасажні ванни з підсвічуванням, освітлення зі зміною кольорів і «зоряне небо». Можна міняти як самі кольори, так і інтенсивність світла. За допомогою спеціального обладнання можна створювати ефекти, що імітують природні підсвічування - мерехтіння полум'я, зірок на небі, північне сяйво, а також різні підсвічування з терапевтичним впливом.

Сауни та спа сьогодні стали місцями, де люди все частіше проводять час, щоб балувати себе і насолоджуватися водою і теплом. У цих приміщеннях задоволення багато в чому залежить від відповідного освітлення та кольоротерапії. Вдале освітлення - це мистецтво, здатне так само радувати око, як музика - пестити слух. Фінський поет Ейно Лейно багато говорив про красу життя. До краси життя сьогоднішнього дня можна віднести, наприклад, красиве і гармонійне освітлення і отримується від цього задоволення.

Освітлення сауни
Cariitti пропонує найбільш різноманітні і передові рішення освітлення, за допомогою яких Ви можете без обмежень висвітлити сауну з використанням своєї фантазії. Гра світла і води в світиться зграї - естетичний елемент сауни. Заворожуючий північне сяйво або полум'я на тлі кам'янки приковують погляд і знімають напругу.

Деталі оздоблення є трендами в банних приміщеннях. Красиві лазневі приміщення завершує добре обдумане, правильне освітлення. А яке воно, хороше освітлення сауни?


Оптоволоконне освітлення вже давно - один з найбільш поширених способів освітлення банних приміщень, і можливості застосування оптичного волокна для їх освітлення майже безмежні. Підсвічування дозволяє виділити форми полків і підкреслити оригінальну деталь, наприклад, що світяться зграю, піскоструйний орнамент скляної стіни або стіну зі скляного цегли.
 

 

Комплект Cariitti Seat Set відмінно підходить для освітлення сауни, наприклад, для установки в зв'язку з реконструкцією полків. Серії комплектів Seat Set, Північне сяйво і Полум'я можна встановити і в готовій сауні. Комплекти освітлення полків включають в себе проектор типу VPL30 і набір волокон різної довжини. Оптоволоконний проектор встановлюється під полицями відповідно до інструкції для монтажу і з урахуванням довжини волокон.


Монтаж у зв'язку з реконструкцією часто дозволяє використовувати стару електропроводку, тобто проектор можна встановити на місце колишнього світильника. Скляні волокна встановлюються до полиць для освітлення простору біля ніг та / або за подспинники для освітлення стіни і стелі. Волокна можна встановлювати також в стелі завдяки високій термостійкості скловолокна.

Cariitti пропонує широкий вибір устаткування для освітлення сауни, в т. Ч. Шайки з підсвічуванням, світильники Маяк і Факел, що встановлюються на стіні парилки, і стельові світильники, які можна підключити до волокон обраної серії.

Буденні турботи йдуть, коли Ви дивитеся на «Північне сяйво». Цей комплект встановлюється за подспинники. Сауна - це приміщення, де люди із задоволенням проводять час, розслабляються і одночасно заряджаються енергією. Завдяки легкості монтажу наші комплекти освітлення Seat Set, Sauna Linear, Північне сяйво і Полум'я прекрасно підходять також для вже завершеною сауни.
 


Комплект Sauna Linear рівномірно освітлює поверхні полків і стіну сауни без створення враження точечності. Ми пропонуємо два типи готових комплектів Linear Light, що мають різні розміри. Готовий елемент довжиною 2 м можна вкоротити до бажаного розміру.

Встановлені під полицями світильники SCA м'яко і красиво висвітлюють поверхні полків і стін. Цей світильник, схожий на ілюмінатор теплохода, надає сауні морської дух. Світильник можна встановити як на стелі, так і на стіні.

Світло освітленій кам'янки візуально підкреслює піднімається з неї пар. Погляд парильщика часто спрямовується саме на кам'янку. Красиво освітлена кам'янка з піднімається з неї паром відмінно виглядає. Пропонуємо різні варіанти для підсвічування кам'янки - обручі для освітлення кам'янки, лінзи, що висвітлюють каменку і встановлювані під полицями утримувачі волокна для направлення світла на поверхню кам'янки.