Замовлення:
(044)461-78-98

Опалювальні печі

Багато людей всерйоз замислюються на рахунок енергетичних проблем, оскільки це питання зараз набуває особливої актуальності. Котли опалення стають тим товаром, який цікавить все більшу і більшу кількість споживачів. Купуючи сучасні опалювальні прилади, людина отримує масу вигод, оскільки у нього з'являється можливість самому визначати, коли йому потрібно опалювати своє приміщення. Опалювальні котли вселяють впевненість у те, що господар помешкання зможе перебувати в теплі і буде незалежним від такого зовнішнього чинника, як централізоване опалення.

Твердопаливні котли, пелетні котли, печі з водяним контуром - це лише кілька різновидів тих товарів, які полюбилися прихильниками автономного опалення. Кожна людина вибирає собі той вид опалювального приладу, який йому по душі. Проте об'єднує всіх тих, хто схиляє вибір пристроїв автономного опалення, бажання здобути енергетичну незалежність.

Твердопаливні котли опалення

Коли згадати твердопаливні котли опалення, у цього товару відразу ж знаходиться маса прихильників. На відміну від газових котлів, такі пристрої дарують максимальну ступінь незалежності в плані опалення. Твердопаливні котли дуже вигідні у використанні з тієї причини, що сировина для них дешево коштує. Крім цього, такі котли є оптимальним варіантом для людей, які проживають у тих населених пунктах, де немає можливості провести газові труби або навіть лінії електропередач. Якщо ви бажаєте придбати такий котел і думаєте, якою буде його ціна, Київ пропонує безліч різних варіантів. Однак саме у нас вас чекають прекрасні ціни та висока якість пропонованого товару.

Пелетні опалювальні котли

Коли заходить мова про пелетні котли опалення, у якості палива для них маються на увазі пелети - деревні паливні гранули, які були спресовані в спеціальному пресі. Такі котли дуже практичні у використанні з тієї причини, що вони мають на увазі використання тієї деревини, яка є залишками деревообробної промисловості. Тому пелети коштують недорого, а топити з їх допомогою дуже вигідно.

Котли або печі?

Прихильники автономного опалення завжди стояли перед вибором, що саме їм краще придбати - котел або піч. Однак на це питання немає однозначної відповіді, оскільки обидва пристрої мають свої «плюси», які актуальні в кожному конкретному випадку. При цьому в мотивації для покупки повинні грати роль не просто асоціативні переваги, а раціональні аргументи, які відштовхуються і від особливостей конструкції приміщення, де ви вирішили встановити опалювальний прилад. Але, все ж, який з них ви б не вибрали, всі товари, придбані у нас, порадують довговічністю, практичністю і високою якістю.