Замовлення:
(044)461-78-98

Піч для лазні на дровах: що купити додатково

Купівля кам'янки - важливий момент. Але щоб піч для лазні на дровах порадувала високою ефективністю, гарною тепловіддачею і економною витратою палива, варто підібрати до неї правильні аксесуари. Так ви продовжите термін служби обладнання і забезпечите собі максимальний комфорт під час відпочинку в парильні.

 

 

Чим топити піч для лазні на дровах

Від якості палива залежить не тільки ефективність роботи обладнання, швидкість і тривалість нагрівання повітря, а й атмосфера в парильні. Адже правильно підібрані дрова забезпечать приємний аромат, налаштують на релаксацію і допоможуть поліпшити стан здоров'я.

 

Вибирати поліна для печі для лазні на дровах варто з урахуванням таких нюансів:

• порода деревини - не використовуйте гілки від хвойних рослин (ялина, сосна і т. Д.), Так як вони виділяють смолу, що може нашкодити обладнанню;

• щільність - основу (80-90%) повинні складати поліна з високою щільністю, що забезпечує тривале горіння;

• правильна просушка - топити коштує досить свіжими дровами, які лежать в дровяніка менше 2 років.

 

Важливо: при розпалюванні не забудьте додати до полін з високою щільністю кілька легших дров. Вони швидко розпалюються, що дасть час для займання основного палива.

 

 

Камені в піч для лазні на дровах

Валуни накопичують і віддають теплову енергію. Від коректності підбору каменів залежить термін і інтенсивність тепловіддачі. Тому варто враховувати такі аспекти: • розмір - оптимально вибирати каміння від 5 до 15 см; • міцність і жаростійкість - краще замовляти спеціальні валуни для лазні, так як вони не розтріскуються при нагріванні і охолодженні; • акумуляція тепла - оптимальним рішенням для парилки стануть жадеїт, діабаз, діорит, базальт, кварцит, а також штучні термостійкі блоки.

 

Важливо: слід правильно укладати камені в піч для лазні на дровах. Першим шаром розміщують великі валуни, потім - середні, а зверху насипають дрібні. Так ви поліпшите тепловіддачу обладнання.

 

 

Підвищуємо ефективність печі для лазні на дровах за допомогою відбивача

Щоб жар, що виходить від кам'янки, концентрувався всередині парилки, варто встановити захисні екрани. Це особливі полотна з поверхнею, що відбиває на лицьовій стороні. Їх монтують між піччю і стінами, до яких вона прилягає. Важливо: установка відбивача обов'язкове. Це одна з вимог техніки пожежної безпеки. Тому таке доповнення варто придбати відразу. Піч для лазні на дровах дарує комфорт і допомагає створити приємну атмосферу в парильні. Але щоб обладнання повністю розкрило свій потенціал, варто купити якісні дрова, каміння і відбивачі.