Замовлення:
(044)461-78-98

Печі для бані

Після закінчення будівництва, оздоблювальних робіт та декорування, варто перейти до вибору печі для лазні. Це важливий крок, в якому слід розглянути різні варіанти опалювальних приладів, зробити вибір на користь електрокам'янки або ж дров'яної печі. А також розрахувати необхідну потужність печі, виходячи з обсягу парної і Ваших особистих побажань. На сьогоднішній день існує великий вибір різноманітних печей для лазні, як від українських виробників, так і від німецьких і фінських.

На нашому сайті Ви можете знайти печі всіх типів і цінових категорій, а також аксесуари до них:

 • Дров'яні печі
 • Електрокам'янки
 • Пульти управління

  Вибір печі для лазні

  У цьому питанні слід виходити тільки з Ваших можливостей, побажань і функціоналу, який би Ви хотіли для лазні. Багато людей є прихильниками класичних печей на дровах - тут привертає приємний аромат диму, яким наповнює приміщення лазні та парної, а також непотрібність проводити електрику для печі. Навіть в разі відключення електроенергії, Ви без зусиль зможете розтопити піч і прийняти банні процедури. Багато людей навпаки - вибирають електрокам'янки, через їх практичність, мінімум зусиль і клопоту. З кам'янками немає необхідності заготовлювати дрова для опалення печі, а також зникає потреба монтажу димаря - для деяких це суттєвий плюс.

   Електричні печі

   Електрокам'янки виділяються простотою у використанні, на відміну від дров'яних печей - не вимагають процесу розпалювання вогню, запасу дров і носіння їх в приміщення лазні. Даний вид печей має високі показники ККД, практичність і довговічність. Перевага елекрокам'янок в тому, що немає необхідності встановлювати димохід, тому вони можуть встановлюватися як біля стін, так і посередині парної. Існує підлоговий та настінний монтаж кам'янок, при настінному монтажі піч фіксується на спеціальному кріпленні, а проводка електроживлення здійснюється від стіни. Електричні печі виготовляються з різноманітними дизайнами на будь-який смак і для будь-якого інтер'єру лазні. Перед покупкою кам'янки варто звернути увагу, що багато які з них вимагають трифазного живлення, і напруги в 380 В. Частина печей продаються з уже вбудованим пультом управління, а деякі без нього - тому для них необхідна окрема покупка пульта, який може бути виносним - і управління піччю буде здійснюватися з приміщення передбанника.

   Печі для лазні на дровах

   Дров'яні печі це класичний атрибут будь-якої традиційної лазні або сауни. На сьогоднішній день, завдяки розвитку технологій і процесу виробництва, дров'яні печі мало чим поступаються електричним в показниках практичності, ефективності та ККД. Матеріали, використовувані при виготовленні, забезпечують довговічність і надійність. Якщо Ви зробили свій вибір на користь печі для лазні на дровах, необхідно знати, що вона розігрівається довше, ніж електрокам'янка, але й довше віддає тепло, завдяки більшій теплоємності. Основними матеріалами для виробництва дров'яних печей є сталь і чавун. Вони різняться своєю теплоємністю, швидкістю нагрівання. Чавун є більш довговічним, але також більш крихким. Якщо Ви не можете визначитися, якому матеріалу віддати перевагу - наші менеджери допоможуть Вам зробити вибір. Також дров'яні печі бувають двох видів - з виносом і без виносу. У печах з виносом закладка дров здійснюється з приміщення передбанника, а без виносу - в самому приміщенні парної. Перший варіант зручний тим, що в парилку не заносяться дрова, з них не сиплеться кора і дрібне сміття, тому зберігається чистота.