Замовлення:
(044)461-78-98

Пелетні котли

Пелетні котли - відмінна сучасна альтернатива газовим котлам. Судіть самі: незважаючи на те, що газ є паливом досить економічним і дуже популярним, не кожен населений пункт України газифікований. А матеріал для виробництва пелет практично невичерпний! Тому пелетні котли залишаються затребуваними і більш того - їх популярність зростає.
На чому працюють пелетні котли
Природно, на пеллетах. Це биоэнергоноситель нового покоління, який представляє собою деревне біопаливо, яке роздроблене на гранули і спресований.
Твердопаливні котли, що працюють на біогранулах, просто ідеальні для опалення приватних будинків, як екологічний, безпечний і економічний варіант опалення.
Якщо порівняти різні види палива, виявиться що опалення за допомогою пелет на третину дешевше дров'яного, в 3.5 разів дешевше електричного і в 2.3 рази вигідніше, ніж опалення за допомогою дизеля.

Пристрій котла на пелетах

Пелетні котли є універсальним стаціонарним обладнанням, потужність якого варіюється від 15 кіловат до декількох ме6гаватт.
Котли на пеллетах являють собою сталеву конструкцію, що складається з:
  • корпусу;
  • пальники;
  • теплообмінника;
  • топки;
  • паливного бункера;
  • димоходу.
Гарячий газ, який утворюється в процесі горіння пелет, виходячи з топки, обтікає теплообмінник, обмінюючись з ним теплом. Завдяки особливій конструкції пелетних котлів ККД перевищує 85%.
Теплообмінники можуть виготовлятися з чавуну або сталі. А щоб запобігти іржавіння, стали додаються спеціальні антикорозійні компоненти.
Принципи роботи та обслуговування пелетних котлів
Котли пелетні обслуговувати нескладно. В передбачений паливний бункер завантажуються пелети, які потім будуть автоматично подаватися в топку спеціальним транспортером. Зазвичай обсяги бункера дозволяють завантажити палива на тиждень. Потім процес повторюється.
Розпалювання палива проводиться автоматичеси з використанням Тена і вентилятора. Коли пелети розгоряться досить сильно, система розпалу автоматично відключиться.

Види пелетних котлів

Перш ніж купити пелетний котел у Києві, слід ознайомитися з різновидами даного обладнання. Їх всього декілька.
  • Котли, призначені виключно для пелет.
  • Котли універсальні. Призначені для роботи на будь-якому виді твердого палива, для чого мають, як правило, декількома камерами згоряння.
  • Котли умовно об'єднані. Працюють на пелетах, але в разі необхідності топку можна трансформувати під подачу брикетів або дров.
Котли на пеллетах - це ціна комфорту і затишку у вашому будинку. Биогранулы майже повністю переробляються, топка очищається автоматично, всі процеси автоматизовані. Крім того, біопаливо завжди є у продажу. Тому варто купити пелетний котел і вирішити проблему тепла раз і назавжди. Ми здійснюємо доставку котлів різних типів в Харків, Київ та інші міста України.