Замовлення:
(067)464-79-66

Перейменування Професора Бутакова

У зв'язку з частими спробами юридичного тиску на ТОВ «Термофор» і його партнерів з приводу використання товарного знака «Професор Бутаков», компанією розроблена і реалізуються стратегія правого захисту своїх інтересів та інтересів своїх клієнтів.

В рамках даної стратегії з назв опалювальних воздухогрейних котлів виключено спірне словосполучення «Професор Бутаков» і залишено тільки ті елементи, права на які однозначно можуть бути використані виключно компанією «Термофор». Скориговані найменування будуть представлені в оновлених бланках заявок, необхідно враховувати це при замовленні продукції.

Також змінено фірмовий шильдик, що розміщується на лицьовій стороні виробів, керівництва по експлуатації інші елементи, пов'язані зі спірним товарним знаком. Конструкція виробів залишається незмінною.

Перейменували на сайту і в прайс-листах продукцію «Професор Бутаков», а також замінили їх зображення на печі з новим шильдиком.

Звертаємо вашу увагу, що компанія «Термофор» планує здійснити захист ваших інтересів своїми силами і за свій рахунок. Подробиці будуть роз'яснені індивідуально по мірі надходження позовних заяв. В результаті реалізації програми по захисту інтересів будуть сформовані такі юридичні умови, в яких реалізація будь-яких аналогів опонентами буде надзвичайно ускладнена.