Замовлення:
(044)461-78-98

Твердопаливні котли, загальна інформація

В наш час твердопаливні котли отримали велике поширення і користуються широким попитом. За механізмом своєї дії котли на твердому паливі нагадують піч. В якості палива для котлів опалення можуть бути використані дрова, пелети, іноді вугілля.

Сучасні котли на твердому паливі створюють максимально комфортні температурні умови в будинках, де немає можливості встановлення інших видів опалювальних приладів. Актуальні на сьогоднішній день твердопаливні котли оснащені системою пожежної безпеки, а також системою автоматичного контролю підтримання процесу горіння. Однак для забезпечення безперебійної роботи такого котла потрібно періодично додавати паливо. Працювати на одному завантаженні паливного матеріалу твердопаливні котли тривалого горіння можуть близько 72 годин. Така тривалість роботи котла забезпечується спеціальним бункером для палива і шнеком, який подає паливо в котел по мірі необхідності. Опалювальні котли на твердому паливі обладнані сучасними пальниками, які при повному спалюванні палива отримують максимальну кількість тепла і найбільш ефективно обігріває приміщення. Такі котли оснащені захисною системою, що запобігає перегріванню за рахунок спеціального охолоджуючого контуру. Купити твердопаливний котел в Києві за низькою ціною можна на сайті свитсаун.

Сучасний ринок твердопаливних котлів широко представлений різними фірмами виробниками і великою кількістю моделей. Розділити всі існуючі котли на твердому паливі можна на чавунні і виконані зі сталі котли. Чавунні котли зносостійкі, мають тривалий термін служби, однак не стійкі різкої зміни температури. Котли, виготовлені з сталі, є більш легкими і мобільними, порівняно з чавунними, однак сильніше піддаються негативному впливу корозії внаслідок утворення конденсату.

Найбільш популярними на сьогоднішній день серед твердопаливних котлів стали піролізні котли. Структура такого котла має дві камери. В одній з камер під дією високих температур, а також при недостатньому надходженні повітря відбувається не горіння, а тління деревини. У процесі такого тління утворюються так звані піролізні гази, які надходять в другу камеру. У цій камері відбувається повне згоряння піролізних газів, а тепло, що виділяється при цьому, віддається стінок котла, за рахунок чого досягаються високі показники ККД. Таким чином, робота піролізного котла на твердому паливі характеризується максимальною ефективністю при мінімальному витраті паливного матеріалу. Ще однією перевагою роботи такого твердопаливного котла є його екологічність, так як при вторинному згорянні газів кількість що виділяються в навколишнє середовище шкідливих речовин, зводиться до мінімуму. Однак необхідно пам'ятати про існування такої особливості піролізного котла на твердому паливі, як вимоги до вологості дров. При тлінні вологих дров, виділяється дим насичене водяними парами, які не згорають повністю у другій камері, а значить істотно знижують ККД котла, роблячи його роботу неефективною. Для оптимальної роботи такого котла існують пелети. Вони являють собою фабричного виготовлення пресовану деревину з строго контрольованим вмістом вологи.

На сайті за найдоступнішою ціною в Києві представлений широкий вибір твердопаливних котлів, а також паливних пелетів. Зробити правильний вибір і купити твердопаливні котли в Києві допоможуть наші висококваліфіковані фахівці, адже розібратися в такому різноманітті самостійно буває непросто.

Інтернет магазин свитсаун пропонує велику кількість твердопаливних котлів кращих світових виробників за найнижчими цінами в Києві.