Замовлення:
(044)461-78-98

Твердопаливні котли

Твердопаливні котлиВсе більшу популярність в організації опалення купують твердопаливні котли тривалого згоряння, які, на відміну від звичайних агрегатів, що мають істотно більший час роботи на одному завантаженні. Як і звичайні, ці моделі використовують такі доступні види палива - це традиційні дрова, торф, вугілля або особливі пелети - новий екологічний тип палива. Слід зазначити, що найбільшу тривалість роботи забезпечує застосування вугілля, існують моделі, здатні працювати до п'яти днів на одній закладці палива. На дровах цей період дещо менший і варіюється від 24 до 36 годин.

Такі котли твердопаливні використовуються як для опалення приватних будинків, так і в промислових приміщеннях - для організації опалення теплиць, виробничих цехів, складів, магазинів і інших комерційних приміщень.

Зниження витрат при використанні твердопаливних котлів тривалого згоряння

Основними перевагами даних твердопаливних котлів (тривалого згоряння) є можливість їх установки при відсутності подачі магістрального газу, можливість організації автономної роботи у тривалий період часу, універсальність і доступна ціна використовуваного палива, недороге і просте обслуговування, а також тривалий період експлуатації. Коефіцієнт корисної дії таких твердопаливних котлах досягає 88-90 відсотків. Принцип дії твердопаливних агрегатів тривалого горіння заснований на використанні методів «верхнього» або «верхньо-нижній» горіння, застосування додаткових вентиляторів подачі свіжого повітря, а також суттєво збільшеною камері завантаження твердого палива.

Для досягнення більшої автономності обслуговування дане обладнання можна оснастити спеціальним бункером і механізмом для організації автоматичної подачі палива, однак такий варіант не передбачає використання дров, а тільки дрібнофракційних палива, наприклад, пелет, засипають у спеціальний бункер. У цьому випадку обслуговуванням котла можна займатися кілька разів на тиждень.

На сьогоднішньому ринку представлена величезна кількість українських та зарубіжних виробників, в асортименті яких присутні різноманітні моделі побутових і промислових твердопаливних котлів тривалого горіння.

Піролізні твердопаливні котли

Однієї з різновидів твердопаливного обладнання з тривалим періодом роботи є піролізні котли, які ще називаються газогенераторными. Основним видом палива є деревні відходи, брикети, деревина, до яких пред'являються підвищені вимоги до вологості - не більше 20%, в іншому випадку ефективність такого агрегату різко знижується. Принцип роботи такого котла є застосування механізму піролізного горіння - сухої перегонки палива в умовах нестачі кисню і високої температури. У процесі такого горіння деревини виділяється піролізний газ, який в суміші з гарячим повітрям і служить пальним сировиною для піролізного котла.