Замовлення:
(044)461-78-98

Види камінів

Мабуть, кожен коли-небудь мріяв про камін. Раніше каміни встановлювали в будинках для виконання функції обігріву, зараз же ставлять каміни і для декорації приміщення. Для цього чудово підходять каміни з мармуру, каміни кутові з декоративною облицюванням та інші.

Каміни бувають пристінні, центральні, кутові, двосторонні і вбудовані, переносні, підвісні. Найбільш затребуваним є пристінний (фронтальний). Кутові каміни хороші для невеликих приміщень, він чудово впишеться і в маленькій затишній кімнаті. Для невеликих приміщень хороший варіант вбудованого каміна. Але якщо у вас велика площа, тут безперечно лідирує камін центрального розташування.

Про види камінів в двох словах

Підвісний камін
Головна його особливість - не стосується поверхні.
Вбудований камін
Такий камін точно не краде простір, тому його можна розташувати навіть на маленькій площі.
Двосторонні каміни
Даний вид дозволяє поділити велику площу на зони. Дивитися на вогонь можна з обох сторін.
Переносний камін
Переносний камін не має фундаменту і легко переноситься з одного приміщення в інше.

Стилі камінів

Класика
При використанні класичного стилю дизайнери не люблять надмірностей. Камін повинен чітко вписуватися в інтер'єр підходити за колірною гамою. Найчастіше це пристінні каміни з облицюванням з натурального каменю.
Кантрі стиль
Дизайнери називають його «сільським». Найчастіше це великі каміни, нагадують сільську піч.
Модерн
Сучасний камін, який виготовлений з новітніх матеріалів.
Авангардний стиль
Складний стиль, в якому чітко дотримані всі межі, лінії, виключені прикраси.
Стиль мінімалізм
Найчастіше - це вбудовані каміни з мінімумом декору.
Не просто камін, а елемент дизайну

Зараз вже навіть недоречно говорити про каміні, як єдиному опалювальному агрегаті. Основне навантаження в цьому сенсі припадає на централізовані або автономні системи опалення. Камін ж, насамперед, дизайнерський елемент, а також пристрій, що служить місцем психологічного релаксу, об'єднання сім'ї, зустрічі гостей, дружніх бесід.
Саме біля каміна так легко спілкуватися, а в сучасному світі божевільних швидкостей - так просто розслабитися і знайти душевну рівновагу.
Ось тому, коли ми говоримо про вибір каміна, насамперед ми враховуємо, яке місце в дизайні інтер'єру займе ця безумовно необхідна річ.
Саме правильне - вибирати камін ще на етапі будівництва будинку або під час капітального ремонту. Так як його установка часто пов'язана з досить глобальними ремонтними роботами. Плюс в цьому випадку можливо відразу зробити його елементом дизайну, а не вишукувати потрібну модель під вже наявний.
Ми пропонуємо каміни різних брендів:

  • Shmid
  • Chazelles
  • Nordica
  • MCZ

Кожен з них пропонує широкий вибір моделей, здатних задовольнити навіть досвідчених дизайнерів. Крім того, всі бренди досить самобутні, тому ваш камін стане яскравим акцентом. Ознайомитись з пропозиціями можна на нашому сайті.
З нами, ви легко підберете саме той камін, про який мріяли. Ми реалізуємо каміни з мармуру, каміни кутові, вбудовані і окремо стоячі моделі різних типів з доставкою по Києву і всій Україні.